• Ru
 • En
 • Ua
Замовити дзвінок

Обладнання для консервної промисловості і заводів дитячого харчування

Професійне обладнання для консервної промисловості

ПАТ «Барський машзавод» випускає технологічне обладнання для консервного заводу. Наше підприємство – згуртований колектив однодумців, на сьогоднішній день відомий бренд в різних країнах світу. Тільки в Україні ми забезпечили понад 2500 підприємств якісними і зручними автоматами для випуску консервів. Наші машини мають сучасний дизайн, працюють без збоїв і ремонту, їх легко і просто обслуговувати.

Яке консервне обладнання обладнання ми пропонуємо?

 • Дозувально-наповнювальні апарати. Призначені для дозування рідин різної в’язкості. Можуть використовуватися для тари з широким і стандартним горлечком. Машини працюють за допомогою приводу, зручні в експлуатації, легко ремонтуються, рідко виходять з ладу. Оформлено в сучасному дизайні.
 • Наповнювачі. Автомати розливають соки і рідини різної в’язкості в банки і пляшки широкого діапазону типу «Твіст-офф». Апарат зручний у використанні, безпечний, з безступінчатою коробкою передач.
 • Вакуумні детектори. Призначені для електронного контролю та евакуації банок, недостатньо закупорених.
 • Транспортери ємностей з продукцією.
 • Закаточні машини. Машини маркують банки і забезпечують їх герметичність. Продуктивність агрегатів – 160 банок в хвилину.
 • Укупорювальні машини. Відповідають кращим аналогам з Німеччини та Італії. Призначені для підприємств середньої потужності. Закупорюють з пружною деформацією банки і пляшки кришками “Твіст-Офф», що дозволяє зберегти склотару від відколів.
 • Устаткування для приготування майонезу. Апарати працюють з високою продуктивністю. Вони можуть випускати кілька тисяч кілограмів майонезу за зміну.

Чому у нас купують консервне обладнання?

Устаткування в консервний цех, замовлене на нашому підприємстві має такі переваги: ​​

 1. доступні ціни;
 2. високу якість;
 3. гідний технічний рівень;
 4. безпеку.

Консервне обладнання, вироблене на нашому підприємстві конкурентоспроможне за всіма параметрами. Ми дбаємо про те, щоб якість виробів постійно підвищувалася і удосконалювалася. Для цього використовуються нові, сучасні технології та екологічно чисті матеріали. Багато машин використовуються для дитячого харчування. Їх виробництво вимагає виконання особливих вимог. Всі вироби сертифіковані, технічний рівень відповідає стандартам якості не тільки нашої країни, а й європейських та інших зарубіжних країн.

Ціна обладнання для виробництва консервів залежить від виду, призначення і кількості одиниць. Ми зацікавлені в оптових і постійних клієнтах. Для них розроблені спеціальні умови продажів і більш низька вартість.

Замовте обладнання у вітчизняного виробника, дзвоніть нам за контактами вказаними на сайті, ми будемо раді співпраці!

X
Написати директору
X
Замовити дзвінок
X
Замовити дзвінок
X Дякуємо за Вашу заявку!
Ми зв'яжемось з Вами у найближчий час!