• Ru
  • En
  • Ua
Замовити дзвінок

Обладнання для кондитерської промисловості

Кондитерське обладнання

Складно знайти людину, яка не любить солодощі. Діти і дорослі не відмовляться поласувати смачними цукерками. Кондитерські вироби в усі часи користуються постійним попитом. Ми допомагаємо дарувати задоволення! Наш завод протягом багатьох років виробляє обладнання для кондитерського цеху, з конвеєра якого згодом буде кілограмами або тоннами виходити солодка продукція.

Яке обладнання для кондитерського виробництва ми випускаємо?

ПАТ «Барський машзавод» виробляє машини, призначені для виготовлення цукристих виробів, в тому числі карамелі з молочними та фруктовими начинками:

  • тянульні;
  • лінійно-ріжучі;
  • калібруючі;
  • охолоджуючі;
  • карамелештампуючі;
  • карамелеобкаточні;
  • начиночні.

Крім того, у нас можна замовити і купити дозатори для сиропу і температурні столи.

Як використовуються наші кондитерські машини?

Технологічний процес виготовлення карамелі на обладнанні для кондитерської промисловості -це швидкий і ефективний процес, який представляє послідовну ланцюжок у вигляді поточно-механізованої лінії.

Починається приготування солодощів в тянульних машинах безперервної або переривчастої дії. З їх допомогою карамельна маса насичується бульбашками повітря і необхідними рецептурними добавками, а також перетягується в джгут.

Технічна продуктивність тянульних машин безперервної дії складає близько 1000 кг., машин періодичної дії вдвічі менше. При цьому вони досить компактні за розмірами.

Суміш продуктів, що приготована за певною рецептурою і перетягнута в джгут потрапляє в калібрувальні машини, призначені для витягування карамельного джгута в певних розмірах, потрібних виробнику. Далі карамель ріжуть на окремі частини за допомогою лінійно-різального обладнання або штампують на карамелештампуючій машині. При цьому формуються карамельки різної форми. Карамелеобкаточні машини обкатують карамельну масу, надаючи зручну для наповнення конусоподібну форму. Наповнюють начинкою карамельний батон начиночні агрегати.

Наші машини оснащені роторним насосом з безступінчатим приводом, що значно полегшує експлуатацію. Вони компактні і мають сучасний дизайн.

Маючи в наявності вищеперелічене обладнання для кондитерського виробництва, будь-яке підприємство зможе випускати продукцію в будь-яких кількостях і буде успішним.

Наші переваги

Згуртований колектив однодумців підприємства постійно удосконалює і покращує свою продукцію. Всі апарати сертифіковані і дозволені до експлуатації не тільки в Україні, але і в сусідніх, європейських країнах. Машини довговічні і зносостійкі. Їх не потрібно часто ремонтувати. Досить вчасно проводити періодичне профілактичне обслуговування. Головне достоїнство агрегатів в тому, що ними легко і зручно управляти без великих трудовитрат. При цьому продуктивність технологічних ліній достатньо висока.

Ми випускаємо обладнання високої якості. Для його виготовлення використовуються екологічно чисті матеріали і новітні технології. Це дозволяє підприємству залучати нових, зацікавлених клієнтів. За роки своєї діяльності ми забезпечили поточними лініями, а також тепловим обладнанням кондитерські цехи сотні підприємств.

Наші фахівці постійно підвищують свою кваліфікацію, навчаються у інших, приймаючи участь в презентаціях. У свою чергу, підприємство знайомить усіх бажаючих зі своєю продукцією на вітчизняних і міжнародних виставках.

Ми готові приймати замовлення різної складності і враховувати індивідуальні вимоги при виробництві машин.

Купити кондитерське обладнання на нашому підприємстві можна за доступними цінами. Для постійних і оптових клієнтів розроблена система знижок.

Оперативне виконання замовлень різної терміновості, облік індивідуальних побажань і обгрунтована вартість машин роблять нашу компанію конкурентоспроможною.

Замовте нам виготовлення кондитерської виробничої кондитерської лінії «під ключ» – гарантуємо, що ви залишитесь задоволені результатом!

X
Написати директору
X
Замовити дзвінок
X
Замовити дзвінок
X Дякуємо за Вашу заявку!
Ми зв'яжемось з Вами у найближчий час!