• Ru
  • En
  • Ua
Замовити дзвінок

Обладнання для хлібопекарської промисловості

Обладнання для хлібопекарні

Виробництво хлібобулочних виробів є однією з найприбутковіших і рентабельних галузей народного господарства. Людина може обійтися багато без чого, але без хліба і води йому їй не прожити. Придбати професійне обладнання для хлібопекарського виробництва звичайно ж доцільно на вітчизняному підприємстві. Ніхто не знає, краще ніж фахівці ПАТ «Барський машзавод», нюансів хлібопекарської справи. Ми можемо пристосувати техніку до випуску місцевої продукції. З легкістю маємо справи й з зарубіжними контрактами. Замовники з багатьох країн Європи звертаються до нас за влаштуванням виробничих ліній.

Більше ніж 2500 підприємств успішно користуються протягом багатьох років нашими машинами в різних сферах діяльності.

Устаткування для хлібопекарського виробництва

Будь-яка хлібопекарня вимагає спеціального оснащення:

  • машини для замісу тіста;
  • шафи, в якому тісто підійде і стане пишним;
  • печі, в яких хлібобулочні вироби будуть безспосередньо випікатися.

Незважаючи на те, що в пекарні жарко, там все одно буде потрібно котел і бойлер для нагріву води.

Для підвищення рентабельності навіть невеликого підприємства доцільно встановити кондитерське обладнання. Всі перераховані машини, пристосування та твердопаливні котли можна замовити і купити також у нас.

ПАТ «Барський машзавод» пропонує споживачам апарати для виготовлення бубликів. Це натирочні і ділильно-розгортальні машини різних видів. Крім того, ми пропонуємо запчастини для обладнання хлібопекарень.

Чим наші машини краще за інших?

Всі апарати виготовлені з якісних і довговічних матеріалів. Це сучасні моделі з поліпшеним дизайном, ні в чому не поступаються імпортним аналогам.

Устаткування відповідає встановленим європейським нормам, сертифіковане і екологічне.

Відмінною особливістю наших машин є впровадження новітніх технологій. Наприклад ділильно-закаточні машини, що використовуються для виробництва бубликів мають пневмато-автоматичний принцип роботи з приводом, керованим інтелектуальним реле. Керувати такою машиною легко і просто. Вона не вимагає істотних трудовитрат.

Натирочні машини використовуються для поліпшення структури тіста, видалення з нього зайвих бульбашок повітря. З їх допомогою формується потрібний шматок тіста, який незабаром стане смачними бубликами. Натирочні машини, вироблені нашим заводом, мають високу продуктивність і компактний розмір.

Апарати, пропоновані нашим підприємством прості в обслуговуванні і рідко виходять з ладу. При виникненні проблем ми готові надати потрібні запчастини для ремонту. Це можуть бути змінні вузли, запасні частини на них, ролики, кулаки і т.д.

Ціна машин доступна і обгрунтована. Оскільки ми самі виробляємо обладнання для хлібопекарської промисловості, то його вартість конкурентоспроможна. Ми готові співпрацювати з оптовими і постійними замовниками на індивідуальній основі.

На сьогоднішній день підприємство «Барський машзавод» є відомим брендом. Ми докладаємо багато зусиль для того, щоб продукція, що випускається нами продукція була найкращою. Фахівці виробничого об’єднання постійно вчаться і вдосконалюють свій професіоналізм. Наше обладнання виставлено на зарубіжних виставках і користується незмінним попитом.

Підтримуючи вітчизняного виробника, ви покращуєте економіку нашої країни. Замовте якісне обладнання для хлібопекарень у нас!

X
Написати директору
X
Замовити дзвінок
X
Замовити дзвінок
X Дякуємо за Вашу заявку!
Ми зв'яжемось з Вами у найближчий час!