• Ru
  • En
  • Ua
Замовити дзвінок

Про нас

ПАТ "Барський машзавод" – одне з провідних підприємств, що випускає технологічне обладнання для різних галузей промисловості. Сьогодні підприємство – відомий виробничий бренд в країнах СНД і центральної Європи.

Технічна і маркетингова політика підприємства направлені на задоволення зростаючого попиту та індивідуальних потреб споживачів. Її основним пріоритетом є якість, конкурентноздатність, високий технічний рівень і рівень безпеки виготовленого устаткування.

На заводі проводиться серйозна робота з підвищення якості виробів. На даний момент проведена сертифікація всіх видів виробленого обладнання і триває подальша робота в цьому напрямку. Технічний рівень продукції, що випускається відповідає високим стандартам якості, як країн СНД, так і Європи.

Обсяг ринку збуту нашої продукції в Україні становить 2500 підприємств різних сфер виробництва.

Обсяг експорту становить 20-30% від загального обсягу реалізації. Завод має зарубіжних партнерів у країнах Прибалтики, Середньої Азії, Росії, Молдові, Білорусі, США та інших країн.

Особлива гордість "Бармаш" - його трудовий колектив. Інженерно-конструкторський відділ підприємства з науково-творчому потенціалу може зрівнятися з передовими західними колегами. Так, нерідко подією на заводі стало впровадження у виробництво новітніх світових досягнень і оригінального технологічного ноу-хау, спроектованого і адаптованого до вітчизняних умов силами власних фахівців.

ПАТ «Барський машинобудівний завод» пропонує  свої послуги підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності в питаннях будівництва, реконструкції та подальшого обслуговування опалювальних пунктів (газових, електричних, твердопаливних).

Дотримання високих стандартів якості, технологій та маркетингу, а також гнучка товарна, цінова політика, дозволяють ПАТ "Барський машинобудівний завод" впевнено утримувати лідируючі позиції в своїй галузі.

X
Написати директору
X
Замовити дзвінок
X
Замовити дзвінок
X Дякуємо за Вашу заявку!
Ми зв'яжемось з Вами у найближчий час!